Covid-19 ile Mücadele

Covid-19 ile Mücadele
Covid-19 ile Mücadele

Virüsle mücadelede müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yanındayız.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz durumdan etkilenmemesi için bize düşen sorumluluğun farkındayız ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden daha  önemli. Ofislerimizde, araçlarımızda ve sosyal mesafe tedbirlerimizle durmaksızın yola devam ediyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü ve  Sağlık Bakanlığımız tarafından iletilen talimat ve tavsiyeleri dikkatle takip ediyor ve tüm birimlerimizde uyguluyoruz.

Havalimanı ve şehir ofislerimizin tamamı dezenfekte edilmiş olup, alınması ve uyulması gereken tedbirler hakkında tüm personellerimiz bilgilendirildi.

Müşterilerimize tahsis edilecek araçların, detaylı iç ve dış temizlik prosedürlerini büyük bir özenle uygulamaya devam ediyoruz. Klasik temizleme işleminin çok ötesinde, doğrudan dezenfektasyon ve temas yoğunluğu olan alanların daha fazla hijyenik tutulmasına dönük tüm işlemler yapılıyor.

Çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı için tüm ofislerimize dezenfektasyon, yüz maskesi, koruyucu ekipman tahsis ettik.

Araç kiralayarak, toplu taşıma ile kaygılarınızı giderme konusundaki hassasiyetinizi anlıyoruz, bunun için kilometre sınırlamasını kaldırıyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm ofislerimizde, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığının önemini göz ardı etmeden, elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.
Sağlıklı günler dileriz.
İlginizi Çekebilir
 • Kışın Tatil Neden Olmasın?
  Türkiye’de Araç Kiralama ile Kışın Nereler Gezilir? Main Rent a Car olarak Türkiyede kışın nereler gezilir yazımız da Araç kiralama hizmetinden faydalanarak gezebileceğiniz bölgeleri ve tatil yerlerini sizler için sıraladık. Araç Kiralama ve rezervasyon yapmak için www....
 • Trafikte Uyulması Gereken Kurallar
  Sürücülerin Uyması Gereken Kurallar Nelerdir? Araç sürücülerinin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Trafikte Uyulması gereken bu sürüş kuralları çeşitli alt başlıklar halinde verilebilir; Sürücülerin uyması gereken genel kurallar. Aracın hızı ile ilgili kurallar. Sü...
 • Sağlıklı ve Hijyenik bir Seyahat
  Sağlıklı ve Hijyenik bir Seyahat için Dikkat Edilmesi Gerekenler Her Şeyden Önce El Temizliği ! Korona dahil birçok virüs yüzeylerde barınır. Gündelik hayatımızda, dış dünya ile en fazla temas eden uzvumuz ellerimiz olduğu için, temas ettiğimiz yerlere daha önce kimleri...
 • Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Bugün, araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz. Özellikle tatil dönemlerinde ve iş programlarımızda, araç kiralama ihtiyacı duyabiliyoruz. Ulaşım araçlarında yorulmak veya taksilere para yağdırmak yerine, ar...
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama İzmir, Türkiye’nin en güzel sahil ve tatil seçeneği sunan Şehirlerinden biridir. Şehrin her yerine ulaşım mümkündür. İzmir’ e gezmek amacıyla geliyorsanız, İzmir ucuz kiralama hizmetinden faydalanmanız bütün şehri daha kolay gezmenize ve kalabalık to...
Whatsapp Telefon