Covid-19 ile Mücadele

Covid-19 ile Mücadele
Covid-19 ile Mücadele

Virüsle mücadelede müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yanındayız.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz durumdan etkilenmemesi için bize düşen sorumluluğun farkındayız ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden daha  önemli. Ofislerimizde, araçlarımızda ve sosyal mesafe tedbirlerimizle durmaksızın yola devam ediyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü ve  Sağlık Bakanlığımız tarafından iletilen talimat ve tavsiyeleri dikkatle takip ediyor ve tüm birimlerimizde uyguluyoruz.

Havalimanı ve şehir ofislerimizin tamamı dezenfekte edilmiş olup, alınması ve uyulması gereken tedbirler hakkında tüm personellerimiz bilgilendirildi.

Müşterilerimize tahsis edilecek araçların, detaylı iç ve dış temizlik prosedürlerini büyük bir özenle uygulamaya devam ediyoruz. Klasik temizleme işleminin çok ötesinde, doğrudan dezenfektasyon ve temas yoğunluğu olan alanların daha fazla hijyenik tutulmasına dönük tüm işlemler yapılıyor.

Çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı için tüm ofislerimize dezenfektasyon, yüz maskesi, koruyucu ekipman tahsis ettik.

Araç kiralayarak, toplu taşıma ile kaygılarınızı giderme konusundaki hassasiyetinizi anlıyoruz, bunun için kilometre sınırlamasını kaldırıyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm ofislerimizde, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığının önemini göz ardı etmeden, elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.
Sağlıklı günler dileriz.
Whatsapp Telefon