Blog

  • Türkiye’de Araç Kiralama ile Kışın Nereler Gezilir? Main Rent a Car olarak Türkiyede kışın nereler gezilir yazımız da Araç kiralama hizmetinden faydalanarak gezebileceğiniz bölgeleri ve tatil yerlerini sizler için sıraladık. Araç Kiralama ve rezervasyon yapmak için www.mainrentacar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Fethiye Türkiye’de kışın denize girilebilecek yerler arasında bulunan Fethiye ile önerilerimize başlayabiliriz.
    • Sürücülerin Uyması Gereken Kurallar Nelerdir? Araç sürücülerinin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Trafikte Uyulması gereken bu sürüş kuralları çeşitli alt başlıklar halinde verilebilir; Sürücülerin uyması gereken genel kurallar. Aracın hızı ile ilgili kurallar. Sürücülerin uyması gereken öncelikli kurallar arasında diğer sürücüleri ve yayaları yapacakları manevralar hakkında bilgilendirmektir.
    • Sağlıklı ve Hijyenik bir Seyahat için Dikkat Edilmesi Gerekenler Her Şeyden Önce El Temizliği ! Korona dahil birçok virüs yüzeylerde barınır. Gündelik hayatımızda, dış dünya ile en fazla temas eden uzvumuz ellerimiz olduğu için, temas ettiğimiz yerlere daha önce kimlerin temas halinde bulunduğunu bilemeyebiliriz. Bu sebepten ellerimizi sık sık yıkamak çok önemli.
  • Covid-19 ile Mücadele Virüsle mücadelede müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yanındayız. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz durumdan etkilenmemesi için bize düşen sorumluluğun farkındayız ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden daha önemli. Ofislerimizde, araçlarımızda ve sosyal mesafe tedbirlerimizle durmaksızın yola devam ediyoruz.
  • Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Bugün, araç kiralarken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz. Özellikle tatil dönemlerinde ve iş programlarımızda, araç kiralama ihtiyacı duyabiliyoruz. Ulaşım araçlarında yorulmak veya taksilere para yağdırmak yerine, araç kiralamak hem konforlu hem de daha hesaplı olmasından dolayı büyük bir avantaj.
  • İzmir Araç Kiralama İzmir, Türkiye’nin en güzel sahil ve tatil seçeneği sunan Şehirlerinden biridir. Şehrin her yerine ulaşım mümkündür. İzmir’ e gezmek amacıyla geliyorsanız, İzmir ucuz kiralama hizmetinden faydalanmanız bütün şehri daha kolay gezmenize ve kalabalık toplu taşımadan kurtulmanıza olanak sağlayacaktır.
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanında yapacağınız rent a car hizmetinizde Dizel araç ve Benzinli araç seçenekleri ile dileğiniz rent a car hizmetini alabilirsiniz. İzmir Araç Kiralamada Main Rent a Car
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanın da yapıcağınız rent a car hizmetinizde extra hizmet olarak bebek koltuğu seçebilirsiniz. İzmir Araç Kiralamada Main Rent a Car
Whatsapp Telefon